Kocyki dla dzieci

Fima NEVEN producent kocyków bambusowo-bawełnianych dla dzieci i niemowląt. Produkujemy koce, które przedstawione są w katalogu, wysłanym w załączniku wiadomości.

Nasze koce są całoroczne wykonane z przędzy bambusowej i bawełny. Takie połączenie sprawia, że kocyki są ciepłe, miękkie i przyjemne w dotyku. Nasze koce są antyalergiczne, antygrzybiczne, antybakteryjne, pochłaniają promieniowanie UV oraz mają właściwości termoregulacyjne, a wszystko to za sprawą wykorzystania przędzy z bambusa.

Użyte przez nas materiały posiadają certyfikat OEKO-TEX standard 100. Istnieje możliwość wyprodukowania: innych nowych wzorów; w innych kolorach; oraz produkcji kocyków pod rozmiar wskazany przez klienta.

Czy byliby Państwo zainteresowani współpracą? Jeśli tak to prosimy o wiadomość zwrotną lub kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów. PS. Jeśli będą mieli Państwo jakieś pytania pozostaję do dyspozycji. Nev

Swetry męskie - swetry damskie

NEVEN.pl  producent swetrów męskich i damskich  nawiąże współpracę z firmami które chcą poszerzyć swoją ofertę o nasze swetry.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na stronie internetowej.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym w celu ustalenia szczegółów oferty

Aby zostać klientem hurtowym należy:

  1. wysłać skan dokumentu, który potwierdzi prowadzenie działalności
  2. dokonać zamówienia za minimum 1000 zł. lub minimum 20 szt.

604 427 174

sklep@neven.pl